Hizmetlerim

Bireysel Beslenme Danışmanlıkları

Bireysel beslenme danışmanlıkları yüzyüze ve online olarak verilmektedir.Metabolik ve kronik hastalıklarda tıbbi beslenme tedavileri, hamilelik ve lohusalık dönemlerinde sağlıklı beslenme ve ağırlık yönetimi, sağlıklı yaşam ve kilo koruma, obezite cerrahisi, zayıflama veya kilo kazanmaya yönelik beslenmenin düzenlenmesi alanlarında danışan takibi yapmaktayım. Hem yüz yüze hem online danışmanlıklarda,

yaşam tarzınıza ve sağlık bulgularınıza en ideal beslenme programını birlikte oluşturmaktayız. Online diyetlerin yüz yüze seanslardan tek farkı detaylı vücut analizi yapmak yerine, kendi tartınız ile ağırlık takibi yapmanızdır.

Yüzyüze Danışmanlık

Yüzyüze beslenme danışmanlığında, detaylı vücut analizi yapılarak yağ, kas ve ödem bulgularınız ölçülmekte; yukarıdaki tüm bilgileriniz göz önünde bulundurularak size özel beslenme programınız oluşturulmaktadır.

Takip sistemi tek seans veya 4 seans içeren bir paket şeklinde yapılmaktadır. Seanslar bir hafta veya 10 günlük aralıklarla yapılmaktadır. Her seansınızda vücut yağ analiziniz tekrarlanmakta ve beslenme programınız yenilenmektedir. 

Haftanın altı günü ofisimde danışanlarımı ağırlamaktayım.

ADRES BİLGİLERİNE GEÇİŞ İÇİN TIKLAYIN

WhatsApp Image 2022 01 05 at 20.22.33

Online Beslenme Danışmanlıkları

Görüntülü Danışmanlık

Online beslenme danışmanlığında, seansınız önceden belirlediğimiz ortak gün ve saatte telefonla ya da görüntülü olacak şekilde tercih ettiğiniz bir dijital platform üzerinden gerçekleştirilerek size özel beslenme programınız oluşturulur. Takip sistemi 4 seans içeren bir paketten oluşmakta ve seanslar haftalık yapılmaktadır. Her hafta kendi yaptığınız tartı takibine göre listeniz yenilenmekte ve size mail veya whatsapp aracılığı ile gönderilmektedir. Aylık olarak mezura ile vücut ölçümü ve öncesi-sonrası fotoğraf takibi yapmanız önerilmektedir. 

Whatsapp Üzerinden Danışmanlık

Görüntülü görüşme yapmak istemeyen danışanlarımıza başlamadan önce yukarıdaki bilgileri içeren bir danışan bilgi formu gönderilir. Bu bilgileri göz önünde bulundurularak; size özel beslenme programınız oluşturulur. 

Takip sistemi 4 liste içeren paketten oluşmaktadır ve listeler haftalık gönderilmektedir. Her hafta ilettiğiniz tartı takibiniz ve geri dönüşlerinize göre listeniz yenilenmekte ve size mail ya da whatsapp aracılığı ile gönderilmektedir. Aylık olarak mezura ile vücut ölçümü ve öncesi-sonrası fotoğraf takibi yapmanız önerilmektedir. 

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Kurumsal Beslenme Danışmanlıkları

Kurumsal beslenme danışmanlık hizmeti, firmalar, spor kulüpleri gibi birden fazla çalışanı olan her kuruma, yerinde ve online olarak verilmektedir.

Bunun yanı sıra, catering firmaları, okul ve kreşler, restaurant ve cafeler için menü planlamaları kurumsal danışmanlık hizmetinin kapsamına girmektedir.

Yerinde danışmanlıklarda, önceden planlanmış randevu sistemine göre her seansta detaylı vücut analizi yapılarak kişiye özel beslenme programı oluşturulmaktadır. Online danışmanlıklarda ise programlar oluşturulurken danışanlarımızın kendi yapacağı tartı ve mezura takipleri göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca kurumsal danışmanlık hizmetinde; talebe bağlı olarak periyodik olarak genel sağlıklı beslenme seminerleri, özel durumlarda (diyabet, hamilelik, doğum sonrası süreçler vb.) beslenme üzerine öneriler ve söyleşiler planlanlanabilmektedir.

merve_22img
× Whatsapp